ArsZeeqq підвів підсумки першого дня The International 2019 для Virtus.pro

Тренер Virtus.pro Арсеній ArsZeeqq Усов заявив, що поразка на другій карті матчу проти Royal Never Give Up допомогло його команді вчасно виявити проблему з першим етапом драфту. Усов також розповів, як пройшла перша гра складу на The International 2019 по Dota 2. Ролик опублікували в групі «Студія Аналітики».

Арсеній Arszeeqq Усов:

«Перша зустріч пройшла досить легко. В обох іграх ми передрафтили суперника. Може, в другій була трошки зайвої Enigma, і тому глядачеві могло здаватися, що друга гра була важкою для нас. Насправді перемогти ворога було дуже складно — наші герої дуже добре скейлились у лейт-гейм і навряд чи NiP там могли перемогти. З RNG на першій карті теж був тотальний аутдрафт. У другій все вийшло зовсім навпаки. Дуже багато винесли з поразки, тепер нам буде набагато простіше. Добре, що виявили нашу проблему з першим піком зараз, а не в плей-офф».

Virtus.pro виграла матч відкриття у Ninjas in Pyjamas з рахунком 2:0, а потім розділила очки з Royal Never Give Up. Другий день TI9 команда почне із зустрічі проти Vici Gaming, а потім побореться з Natus Vincere. Стежити за розкладом івенту можна за посиланням.

Реклама