В рамках Ліга Gambit обрані десять кращих кіберспортсменів

Компанія МТС повідомила про завершення відбору кіберспортсменів у рамках змагання Ліга Gambit на платформі WASD.TV. В результаті десять кращих гравців з чотирьох команд зможуть укласти оплачувана контракт з командою Gambit Esports.

Сама Ліга стартувала у квітні з дисциплін League of Legends і Dota 2. У ній взяли участь понад трьох тисяч гравців з Росії у віці від 14 до 23 років. У фінал вийшли дві команди по League of Legends і дві по Dota 2.

Одна з головних задач, яку ми поставили в кінці минулого року перед тренерсько-менеджерським штабом кіберспортивного клубу Gambit Esports, — курс на «омолодження» наших ігрових складів. За півроку була пророблена колосальна робота в даному напрямі, і на поточний момент Gambit вже наполовину складається з гравців віком від 14 до 18 років.

Ми вміємо створювати чемпіонів з молодих гравців. Ліга Gambit – невід’ємна частина в реалізації програми по скаутингу та роботі з молодими гравцями. Перший сезон Ліги підходить до свого логічного завершення, у зв’язку з чим я хочу привітати всіх фіналістів і побажати удачі у вирішальних битвах. Можливо, саме вас в недалекому майбутньому ми побачимо в стартових складах Gambit Esports.

Спортивний директор МТС і глава Gambit Esports Костянтин Пикинер

Нагадаємо, що крім Ліги Gambit є ще і Ліга стримерів. Вона буде циклічною, як і перша, а також дозволить гравцям розвиватися в напрямку створення контенту.

Реклама