В майбутніх космічних боях в Warframe зорельоти не будуть рухатися

Додаток Empyrean додасть в кооперативний шутер Warframe космічні бої. В інтерв’ю для PC Gamer розробник ігри Стів Синклэр пояснив, що він з самого початку хотів ввести битви зорельотів, але зіткнувся з технічними обмеженнями. Зате тепер вони з командою придумали хитрість, яка дозволить втілити його мрію.

Digital Extremes вирішили використовувати при рендерінгу «технологію порталу», яка працює майже так само, як у знаменитої головоломки Portal. Коли гравці будуть дивитися на поле космічного бою, то побачать події, які відбуваються на окремій картці. Кабіна корабля — лише портал, віконце, через яке вони зможуть за ними підглядати.

У своєму твіттері Синклэр виклав діаграму з поясненням процесу.

Розмір карти, призначеної для космічних боїв — 32 квадратних кілометра. Її наповнять схематичними моделями користувальницьких кораблів, всередині яких не буде ні інтер’єрів, ні гравців. Вони-то і будуть брати участь у боях.

Справжні кораблі з гравцями таким чином не рухаються. Хоча у користувачів створиться повне відчуття присутності на полі бою, фактично вони залишаться в іншій локації: їм просто покажуть те, що відбувається на карті для битв, а картинка за вікном кабіни буде обертатися так, щоб відповідати всім маневрів гравця.

Якщо ж хтось захоче покинути корабель, переміщує його на ділянку, звідки користувач зможе побачити свій зореліт — однак насправді перед ним виявиться лише порожня болванка.