S1mple викликав NBK на дуель по мобільній грі

Гравець Natus Vincere Олександр s1mple Костильов запропонував Натану NBK Шміттом з Team Vitality битися в Clash Royale. У відповідь Шмітт заявив, що такими темпами йому скоро доведеться влаштувати турнір з мобільного грі серед представників професійної сцени CS:GO.

Розмову почав NBK, повідомивши в твіттері, що «знову підсів на Clash Royale». Костильов написав у коментарях: «Заходь, я тебе знищу». Мобільного стратегією гравець NAVI захоплюється вже більше року — в 2018 році він обговорював рідкісні карти з коментатором Андерсом Anders Блюмом.

Раніше s1mple посварився з іншим представником Team Vitality — Даном apEX Мадесклером. Француз назвав суперника «найбільшим дурнем в світі» і вказав на неприпустиму поведінку Костильова на сервері. Детальніше про конфлікт можна прочитати за посиланням.

Clash Royale — мобільна стратегія на двох гравців. Основне завдання в ній — знищити базу ворога. Щоб зробити це, учасники можуть викликати на полі бою юнітів за допомогою карт, які підбирають перед матчем. У лютому в Дортмунді пройшов міжнародний турнір по цій грі, а в червні вона стала однією з дисциплін чемпіонату Росії.

Реклама