Розробники проти G2A: «Краще піратьте наші ігри!»

Історія протистояння розробників ігор і онлайнового магазину G2A досі не завершена, хоча вперше ми про неї почули кілька років тому. Втім, творці і видавці ігор запевняють, що з тих пір нічого не змінилося.

Першим про майданчику заговорив Майк Роуз, який зауважив, що Google розміщує рекламу G2A вище офіційних ігрових сайтів.

Свіжий епізод серіалу «До диявола G2A»: G2A викупив у Google спонсорську рекламу. Якщо ви шукаєте наші ігри поверх всіх наших лінків спливає реклама G2A — і якщо купувати через неї, ми отримаємо нуль грошей.

А якщо ви намагаєтеся відключити їх рекламу…

До видавництву No More Robots приєдналися представники Squid Games і Vlambeer.

Будь ласка, якщо ви збираєтеся придбати нашу гру через G2A, краще замість цього скачайте піратську версію! Від усієї душі прошу!

Розробники все одно не отримають ні копійки, так нехай і G2A теж нічого не дістанеться.

Якщо ви не можете дозволити собі або не хочете купувати наші ігри за повною ціною, будь ласка, піратьте їх, а не купуйте у посередників. Ці сайти змушують нас витрачати час не на розробку, а на обслуговування клієнтів, розслідування запитів про підроблених ключів, вирішення питань зворотних платежів за кредитними картками та багато іншого.

Майданчик G2A сумно знаменита тим, що на ній продаються сотні нелегальних та викрадених ключів. Магазин ніяк не перевіряє ні приналежність ключів, ні «чистоту» кредитних карток, з яких йде оплата. В результаті розробники не тільки нічого не отримують, але і змушені розбирати скарги гравців з приводу непрацюючих ключів та їх дублікатів.