Розробники Fire Emblem: Three Houses поділилися порадами щодо проходження

У свіжому інтерв’ю на порталі Nintendo Everything розробники Fire Emblem: Three Houses поділилися порадами, які можуть полегшити гру.

Директор гри Гэнки Екота радив вибирати з трьох будинків «той, що здається найбільш крутим»: це не впливає на складність гри, хоча у кожного свої специфічні фішки. Також можна набирати собі учнів з інших класів, якщо вони вам подобаються.

Розробник Тосиюки Кусакихара додав, що, якщо студент просить змінити спеціальність, до цього варто прислухатися. А перш ніж запросити підопічного на чай, краще дізнатися, який сорт він віддає перевагу.

Якщо ж ви хочете просунутися не тільки по вчительській ниві, але і по військовій, замість посиленою прокачування одного навику краще вибрати кілька — грамотне поєднання допоможе швидше підвищити ранг. Тим, хто вперше знайомиться із серією, Кусакихара радить швидко сформувати загони з своїх лицарів.

Це полегшить битву. А ще (хоча це актуальніше тим, хто вже знайомий із серією) вибирайте персонажів, з якими у вас склалися гарні стосунки. В попередніх іграх варто було дивитися швидше на навички союзників, але, якщо запам’ятайте ці поради, вони можуть дуже стати в нагоді в бою – Тосиюки Кусакихара.

Покупці сезонного пропуску до гри отримають не тільки можливість змінити костюм головного героя (а згодом і інших персонажів): власникам Expansion Pass відкриються масштабні сюжетні доповнення, які не впливають на основну історію, зате вводять у неї побічні лінії і нових персонажів. Правда, їх доведеться почекати, як і прийдешнє безкоштовне доповнення до гри, яке додасть складність «Lunatic».

Реклама