Розробники Dota Underlords розповіли про майбутню переробки матчмейкинга

Розробники Dota Underlords пообіцяли значно змінити рейтинговий матчмейкинг в наступному патчі. На прохання гравців, яким необхідно було «місце, де можна експериментувати зі стратегіями і грати більш невимушено, не ризикуючи званням», вони вирішили розділити гри на режими Casual і Ranked.

Режим Casual Dota Underlords: Ви будете битися з суперниками того ж рівня майстерності. Можна шукати матч в поодинці або з друзями. Можна експериментувати з новими збірками. Можна виконувати щоденні завдання і отримувати досягнення. Режим Ranked в Dota Underlords: Можна шукати матч тільки поодинці, і звання (Enforcer I, Вискочка III і т. д.) буде використовуватися для пошуку опонентів. Нові гравці повинні будуть розблокувати рейтинговий режим, зігравши п’ять казуальних ігор. Можна виконувати щоденні завдання і отримувати досягнення.

Розробники також змінять систему підвищення або пониження звання. Раніше деякі гравці не розуміли, як на звання впливають минулі результати в матчах. Тепер система стане більш прозорою. З патчем ранги перетворять у відповідності з новими правилами, а таблиці лідерів очистять.

Реклама