Російського гравця дискваліфікували з Fortnite World Cup

Гравець Gambit Esports Марк letw1k3 Данилов отримав дискваліфікацію на останній карті одиночного турніру Fortnite World Cup. За словами організаторів, він підглядав за діями суперника під час матчу. Деякі очевидці уточнюють, що росіянина могли покарати за те, що він дивився на один з великих екранів, встановлених для глядачів.

Представники клубу розповіли іншу версію події. За їх словами, letw1k3 відволікся на свого напарника Яна Fwexy Каура, який після смерті в грі сильно вдарив по столу. Данилов рефлекторно повернувся в його бік і судді побачили в цьому порушення правил.

Директор організації Team Kungarna опублікував у твіттері момент, коли судді зупинили гру letw1k3. У коментарях до посту багато засудили рішення Epic Games, звинувативши компанію в поганій організації, слабких серверах та інших технічних проблемах, яких «не повинно бути на турнірі з призовим фондом у $30 млн». Деякі користувачі припустили, що Данилова просто викинуло з гри, і організатори вирішили приховати це.

.@letw1k3 gets disqualified midway through the last game for allegedly looking at big screen. pic.twitter.com/Z0ScM39ux1

— MOETORIOUS (@theMOETORIOUS) July 28, 2019

За словами представників Gambit, Данилов все одно отримає виграні на турнірі гроші, незважаючи на дискваліфікацію. За підсумками змагань він посів 59 місце і заробив $50 тис. Ще $100 тис. вони з Fwexy заробили за 32 місце в парному турнірі.

Fortnite World Cup пройшов з 26 по 28 липня в Нью-Йорку на тенісному стадіоні імені Артура Еша. Перше місце у змаганні дуетів посіла команда Cooler Esports — її гравці Aqua і Nyhrox заробили $3 млн. Таку ж суму отримав Кайл Bugha Джерсдорф за перемогу в одиночному турнірі.

Реклама