Petr1k про матчі Team Liquid і NRG: «Я б не списував NRG з рахунків у цьому матчі»

Олександр Petr1k Петрик дав прогноз на матч першого туру BLAST Pro Series Los Angeles 2019 по CS:GO між Team Liquid і NRG Esports. На думку аналітика студії StarLadder, команди проведуть близьку зустріч, і він очікує, що колективи зіграють мінімум 28 раундів.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Олександр Petr1k Петрик:

«Як на мене, ці дві команди є найбільш реальними претендентами на те, щоб зіграти у фіналі BLAST Los Angeles. Єдине, що може підвести NRG на цьому шляху — маппул, який раніше особисто для мене залишається загадковим. NRG в минулому складі, де був daps, деякий час грали найкращий у світі Overpass, але потім результати просіли: напевно, команда змістила фокус в бік інших карт, що призвело до поразок на цьому. Тим не менш, в Кельні, вже з новим капітаном, ця карта стала впевненим піком американців у матчі проти FaZe. А це означає, що працювали над картою. Так що я б не списував NRG з рахунків у цьому матчі. У них точно буде шанс. Поставлю на те, що в цій зустрічі буде запекла боротьба».

Зустріч розпочнеться 14 липня в 00:00 мск. Коефіцієнт на тотал більше 27,5 раундів становить 2.42. Перемога Liquid збільшить ставку в 1.35 рази, а NRG — у 3.25. На нічию в протистоянні можна поставити з коефіцієнтом 12.50.

Реклама