Minecraft Bedrock вийде на PlayStation 4

Minecraft Bedrock, починаючи з оновлення 1.2 «Разом веселіше» (Better Together Update), підтримує кроссплатформенную гру на безлічі різних пристроїв-від смартфонів до ігрових консолей Xbox One. Тоді ця версія була великим кроком вперед, дозволивши гравцям на різних пристроях грати разом по мережі і переносити набуті аддони з одного пристрою на інший. Однак на пристроях PlayStation ця версія так і не вийшла — розробникам не вдалося домовитися з компанією Sony про випуск цієї версії. Sony свій відмова пояснювала… турботою про дітей, адже «Кросплатформенность може призвести до того, що діти опиняться в середовищі, якій не можна буде управляти».

І ось, на сайті Entertainment Software Rating Board (ESRB) з’явилася інформація про гру Minecraft для платформи PlayStation 4.

Очевидно, що Microsoft і Sony домовилися, і Minecraft, підтримує кроссплатформенную гру, вийде і на ігрових консолях PS4.

Термін виходу цієї гри поки невідома. Але можна сподіватися, що оновлення буде проходити за тією ж схемою, як і на пристроях Xbox One і Nintendo Switch — стара версія гри просто перестала оновлюватися, а гравцям було запропоновано встановити гру на новому движку безкоштовно.

Про можливий випуск Minecraft Bedrock для PS3 і PS Vita нічого невідомо і, швидше за все, на цих платформах міжплатформового Майнкрафта чекати не потрібно. Принаймні, раніше розробники повідомляли, що «Морське оновлення» буде останнім оновленням для застарілих платформ.

Реклама