Менеджер Alliance поскаржилася на високі податки для кіберспортсменів

Келлі kellymilkies Онг Сяо Вей заявила, що державам необхідно міняти систему оподаткування щодо кіберспортсменів. У твіттері вона зазначила, що гравці складу Alliance по Dota 2 віддають владі як мінімум половину призових.

Келлі kellymilkies Онг Сяо Вей:

«У Швеції теж є проблема з податками, хоча кіберспортсмени — як і інші атлети — представляють свою країну на чемпіонатах і повертаються з трофеями. Ми віддали на податки як мінімум половину призових з The International, і те ж саме доведеться зробити поточним складом. Це потрібно змінювати. Я вже не знаю, до кого звертатися, на кого кричати. Спортсмени отримують гроші від держави за медалі. Кіберспортсмени — самі платять владі за свої трофеї. Де логіка?».

У більшості країн призові за чемпіонати прирівнюються до виграшу в лотереї або казино — з такого доходу стягується додатковий податок. З цієї причини переможець Fortnite World Cup, який отримав $3 млн, віддасть майже половину суми федеральній владі США і штату Нью-Йорк.

30 червня стало відомо, що капітан MIBR Габріель FalleN Толедо обговорив з президентом Бразилії можливе зниження податків для кіберспортсмени. У цій країні гравці віддають 30% призових державі. Прийшли учасники бесіди до угоди — невідомо.

За весь час існування Alliance склади по Dota 2 заробили близько $3,7 млн — у цю суму входять призові за перемогу на The International 2013. Команда також виступатиме на The International 2019. Цього року призовий фонд чемпіонату перевищує $31 млн і продовжує рости за рахунок продажу Battle Pass і рівнів до нього.

Реклама