Maelstorm: «найстрашнішим суперником для Gambit стали не опоненти, а вони самі»

Кастер студії RuHub Володимир Maelstorm Кузьмінов прокоментував виліт Gambit Esports з відбіркових на The International 2019 для СНД. На каналі Telegram він зазначив, що команда не впоралася з тиском і програла сама собі.

Maelstorm вказав на важкий для команди сезон DPC 2018/2019. Gambit двічі програла у фіналах майноров і поступилася у вирішальному матчі проти Alliance на EPICENTER Major 2019 — вихід в топ-6 чемпіонату дозволив би колективу отримати запрошення на TI9.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Володимир Maelstorm Кузьмінов:

«Весь сезон команду переслідують невдачі і вона балнсирует на межі успіху, але успіх постійно йде, вірніше йшов. Після епіцентру у мене було відчуття, що на Інт команда не отберется. Насамперед пояснити його можна досить природними причинами. Команда виснажена складним сезоном і в кроці від попадання на головний турнір року їх в черговий раз разорачивают = тільт, плюс до цього Гамбіт залишались явними фаворитами квал і ВСІ інші команди перш за все повинні були готуватися до них і добре їх знали через показаних на Епіцентрі заготовок. Я думав, що другий фактор важливіше, але перший виявився в рази сильніше. Грай Гамбіт так, як грали на останніх турнрах, у них були відмінні шанси на квоту, або хоча б фінал, але вийшло, що найстрашнішим суперником для колективу стали не опоненти, а вони самі».

Кастер також зазначив, що у складі могли початися конфлікти. На його думку, «люди просто не хотіли перемагати разом». Раніше в мережі з’явилися чутки, що Андрій Afoninje Афонін посварився з Микитою Daxak Кузьміним після поразки на EPICENTER Major. Цю інформацію спростував медіадиректор клубу Олександр Хитров.

8 липня завершився груповий етап кваліфікації СНД на TI9. Gambit Esports зайняла 5-6 місце і покинула відбіркові. У плей-офф вийшли Vega Squadron, Natus Vincere, Winstrike Team і Team Empire. Стежити за ходом кваліфікації можна тут.