Канал IGN показав 13 хвилин ігрового процесу Warsaw

У мережі з’явився запис безпосереднього ігрового процесу майбутньої тактичної рольової гри Warsaw. Над нею працює польська студія Нерівній Milk, а реліз заплановано на 4 вересня 2019 року. Поки що тільки на РС, але версії для Nintendo Switch і PlayStation 4 значаться в планах розробників.

У місії, показаної в запису, учасників Варшавського повстання дається завдання відшукати і знищити батарею Nebelwerfer, німецького аналоги нашої «Катюші». Після вибору членів загону і доступних їм боєприпасів ми опиняємося на карті міста.

Під час просування до цілі на шляху загону розташовані випадкові події, зустрічі та завдання. Наприклад, ми зможемо викопати з-під завалів мирних городян. Кожне таке завдання забирає час місії. А нарвавшись на німецький патруль, доведеться ще і вижити в бою. Але у разі успіху можна поповнити запаси амуніції.

Візуальний стиль гри, в особливості на екрані бою, нагадує одночасно Valiant Hearts і Darkest Dungeon. А наскільки різноманітними будуть місії і випадкові завдання, дізнаємося у вересні. Warsaw виходить в Steam.

Реклама