«Ходячі мерці» від Telltale вийдуть у форматі ігрового збірника

«Ходячі мерці» від Telltale, вкрай популярна ігрова сага, завершилася.

Тепер же Skybound збирається випустити збірку про пригоди Клементини під назвою «The Walking Dead: The Telltale Definitive Series», в якому зібрані всі чотири сезони і їх побічні продукти в одному комплекті.

У складі збірки будуть всі проекти по цій франшизі від Telltale, включаючи «The Walking Dead: Michonne», DLC «400 Days» і різні бонуси: 10 годин коментарів розробників, закулісні матеріали, документальний фільм та інші плюшки.

Також з’явиться новий візуальний «чорний» режим — данина поваги монохромний коміксу, який ліг в основу франшизи. Режим буде доступний у всіх іграх.

Чорна графіка — це данина поваги вихідного матеріалу і потужному художнього стилю, який робить гру схожою на живий комікс. Ідея, яку команда сформулювала і довела до досконалості за допомогою “The Final Season”, пропонує давнім фанатам можливість знову зіграти в абсолютно новому світлі, — сказав Кент Мадл, креативний директор.

На жаль, сама студія Telltale канула в лету, раптово залишивши людей без роботи і без вихідної допомоги. Як говориться: press «F» to pay respect.

«The Walking Dead: The Telltale Definitive Series» вийде в магазинах Microsoft і Epic Games Store 10 вересня.