Грав цілодобово у відеоігри підліток розлютив мати і заробив стан

Гравець в Fortnite 15-річний Джейден Эшмен (Jaden Ashman) виступив на кибертурнире і виграв 1,125 мільйона доларів (понад 70 мільйонів рублів). Про це повідомляє Daily Mail.

Эшмен взяв участь у міжнародному кіберспортивному турнірі з Fortnite в Нью-Йорку, де в парі з одним з Нідерландів Дейвом Йонгом став другим у своїй дисципліні. З сумі вони заробили 2,25 мільйона доларів (понад 140 мільйонів рублів).

Мати підлітка Ліза Даллманрассказала, що син регулярно грав у Fortnite і їй це зовсім не подобалося. Вона зізналася, що одного разу в гніві кинула його ігрову приставку і зламала гарнітуру.

За словами жінки, зароблене син витратить поступово і не на розкіш. «У нього буде довічна доставка їжі додому і думаю цього йому вистачить. Просто сидіти грати у відеоігри і є, це в стилі Джейдена», — розповіла Даллман.

Fortnite — безкоштовна онлайн-гра, в якій гравці б’ються за виживання між собою на острові. У нею грають десятки мільйонів гравців з усього світу. Гра доступна на всіх популярних ігрових платформ, включаючи ПК, мобільні пристрої і консолі. Fortnite популярний серед YouTube-блогерів і стримерів — трансляції гри також збирають велику аудиторію. По грі регулярно проводяться турніри.

Реклама