Grand Theft Auto V зрушила ремейк Crash Team Racing з першої позиції чарту Європи

Тривала минулого тижня розпродаж в Steam і відсутність великих релізів залишило десятку EMEAA* чарту без будь-яких новинок, хоча деякі позиції все-таки змінилися.

З четвертого місця на перше несподівано піднялася Grand Theft Auto V, таким чином змістивши лідера двох попередніх тижнів — Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Super Mario Maker 2 опустився на одну позицію до третього місця, проте Nintendo не ділиться даними про цифрові продажі, тому поточні відомості не відображають повну картинку — можливо, платформер би утримував першу позицію.

Видання GamesIndustry.biz зазначає, що якщо дивитися цифрові чарти по платформах, то рейтинг практично повністю складається з ігор для РС, крім рідкісних винятків зразок Grand Theft Auto V на PS4 (4 місце) і Crash Team Racing Nitro-Fueled на PS4 (6 місце).

Після цього найближча гра для консолей розташована аж на 23 місці (Need for Speed: Rivals для PS4), а перший проект для Xbox One аж на 67 місце — Minecraft. Втім, Nintendo не ділиться цифровими продажами своїх ігор для Switch, тому відомості неповноцінні.

Десятка EMEAA чарту з 1 по 7 червня (цифрові і роздрібні продажі)

Grand Theft Auto V

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Super Mario Maker 2

Borderlands: The Pre-sequel

F1 2019

Borderlands 2

Rainbow Six Siege

FIFA 19

Assassin’s Creed Odyssey

Mario Kart 8 Deluxe

*країни Європи, Близького Сходу, Африки та Австралії. Цифрові дані зібрані в 43 країнах, включаючи Росію і Україну. Роздрібні включають лише 13 країн без урахування Росії і України.

Реклама