EternaLEnVy розповів, що «руйнує» сцену Dota 2 в СНД

Канадський гравець Джекі EternaLEnVy Мао поскаржився, що в Dota 2 не вистачає функції «визнати поразку». На його думку, через це професійна сцена в Північній Америці, Європі та СНД фактично «руйнується». Своїми думками Мао поділився в твіттері.

У коментарях до посту багато користувачі висловили думку, що така функція зробить рейтингові матчі ще гірше, тому що гравці в тільт будуть спамити її кожну хвилину. Інші здивувалися, що в переліку Мао немає Південно-Східної Азії і Південної Америки.

Функція «визнати поразки» є в деяких іграх жанру MOBA, включаючи Heroes of Newerth і League of Legends. По закінченні певного часу користувачі можуть провести голосування всередині команди про те, щоб прийняти дострокове поразку. Так роблять, коли хочуть якнайшвидше розпочати новий матч. В Dota 2 за достроковий вихід гравці можуть отримати скарги від тиммейтов і опинитися в low priority матчмейкинге.

За результатами опитування від Anti-Defamation League, фанати Dota 2 частіше шанувальників інших ігор стикаються з неналежною поведінкою в матчах. Про випадки харасменту в MOBA від Valve повідомили 79% респондентів.

Not having a concede option is destroying the NA/EU/Ukr scene

— EternaLEnVy (@EternaLEnVy1991) July 29, 2019 Відсутність можливості здатися руйнує сцени Північної Америки, Європи і СНД

Реклама