Elea вийде на PS4 через три тижні

Видавництво Soedesco і студія Kyodai оголосили, що фантастичне пригода Elea незабаром виходить на PS4. Його реліз відбудеться 25 липня 2019 року. На Xbox One і PC гра доступна з вересня 2018 року.

З моменту першого релізу розробники внесли серйозні поліпшення в Elea. Виправлено ряд помилок, візуальна сторона покращилася, а ігровий процес став більш плавним. Для PS4-версії приготовано близько 200 змін і нововведень, в тому числі нова система збережень з ключовими точками.

Особливо помітні будуть технічні нововведення на PS4 Pro. Дозвіл підвищено до динамічних 4K, поліпшені візуальні ефекти. Гравці побачать високоякісні відображення, анізотропну фільтрацію і динамічні тіні.

У 2073 році Земля вражена жахливою епідемією. Чоловік загальними уявленнями, Етан, вирішує приєднатися до експедиції, яка намагається колонізувати планету Відрада. Однак незабаром після прибуття зв’язок з кораблем перервався. Через тринадцять років Елея замість з рятувальною експедицією відправляється на Відраду з’ясовувати, що сталося з її чоловіком і його соратниками.