Bohemia випустила «інопланетне» додаток ArmA 3 Contact

Чеська студія Bohemia Interactive випустила чергове доповнення до свого реалістичного шутера ArmA 3. В сюжетному DLC Contact нас чекає подорож до Польщі, яка, щоб уникнути пересудів виступає під ім’ям Лівонії. Хоча її жителі впевнено базікають по-польськи.

Гравців чекає нова сюжетна кампанія, в ході якої належить зіткнутися з інопланетянами. Ейдена Рудвелла, оператора безпілотного апарата НАТО, відправляють на розвідку: дізнатися, хто прилетів на величезному неземному кораблі, і, головне, навіщо. У ході місії стає ясно, що примарної надії на мирний контакт не судилося збутися.

Події кампанії «Перший контакт» відбувається на новій карті Надборского регіону Лівонії. Її площа — 163 квадратних кілометра, і на місцевості широкі відкриті поля сусідять з густими лісами. А в числі нових фракцій — російський спецназ і Збройні сили Лівонії.

Разом з новими арміями прийдуть в гру і нові бойові засоби: зброя, амуніція, військова техніка. Зокрема, для контакту з інопланетянами потрібно спорядження для хімічної, біологічної, радіологічної і навіть ядерної захисту.

Всі власники ArmA 3 отримають ряд безкоштовних об’єктів: нових будівель, конструкцій і устаткування. А до гардеробу додасться лісовий камуфляж НАТО і новий одяг для цивільних. Щоб познайомитися з захоплена інопланетянами Польщею у всьому обсязі, доведеться купити додаток за 675 рублів.

Реклама