Автори Starbase розповіли, чим стріляти в космосі

Студія Frozenbyte в травні анонсувала науково-фантастичний онлайновий космічний симулятор Starbase. І з тих пір поступово розповідає про свою майбутню гру.

Ми вже знаємо, що для налаштування зброї і споруд можна буде використовувати програмовані чіпи. А тепер у новому відеоролику фінська студія показала, як саме можна буде озброїти свій корабель.

У Starbase гравців забезпечать цілим комплексом засобів для творення, так і для руйнування. Власний космічний корабель можна буде побудувати з нуля, вручну. А потім прийде пора оснастити його гарматами.

В озброєнні також використаний «творчий» підхід. Спочатку будь-яку зброю треба зібрати, а потім прикріпити до корпусу і підвести до нього електрику. Встановлення більш просунутого типу дозволять писати для них програми за допомогою вбудованого мови YOLOL.

Frozenbyte обіцяє також, що в грі буде незвичайне зброю і зброю, що дозволяє незвичайне застосування. Для прикладу, навантажувальний промінь, за допомогою якого пересувають масивні контейнери і частини будівель, цілком здатний захопити ворожий корабель і утримувати його на місці деякий час.

Гру планують випустити в ранній доступ Steam в цьому році.