Автори Deus Ex: Human Revolution планували зробити сіквел про іншого персонажа

Канадський актор театру, кіно і озвучення Еліас Туфексис, якого ви можете знати як голос Адама Дженсена, головного героя Deus Ex: Human Revolution і Deus Ex: Mankind Divided, дав інтерв’ю виданню VG247. У ньому він розповів, що розробники із студії Eidos Montreal планували зробити Mankind Divided про іншого персонажа.

Вони покликали мене попрацювати над продовженням. Я був дуже радий це почути, тому що спочатку не зовсім впевнений, чи знає хто-небудь про це, але я думаю, що про це можна розповісти зараз — вони планували робити сіквел без Дженсена. Вони просто збиралися зробити ще одну Deus Ex.

Еліас Туфексис

За словами Туфексиса, такого рішення опиралася маркетингова команда, яка заявила, що не можна робити гру без головного героя, якого називають одним з кращих персонажів відеоігор за всю історію. У підсумку Туфексис не тільки озвучив Адама Дженсена в Mankind Divided, але і займався захопленням рухів. У Human Revolution за нього це робив інший актор.

Нагадаємо, що остання частина Deus Ex вийшла в серпні 2016 року, але була прохолодно прийнята як звичайними гравцями, так і критиками. Репутацію проекту також зіпсував скандал з мікротранзакціями, які нібито додали в останній момент за вказівкою видавця — Square Enix.

Незабаром стало відомо і про скромні продажі гри, а новинний редактор Kotaku Джейсон Шрайер повідомив про замороження серії та скасування запланованих продовжень. Однак автори запевняють, що серія не мертва і що вони повернуться до Deus Ex, коли команда вибудує потрібний вектор для майбутнього франшизи.

Реклама