Автори Cyberpunk 2077 розповіли про найбільшому поліпшення гри за останній рік

Квест-директор CD Projekt RED Матеуш Томашкевич в розмові з виданням GamingBolt назвав найбільше поліпшення Cyberpunk 2077 за останній рік. Томашкевич підкреслив кількість варіантів проходження тих чи інших геймплейних моментів.

Я думаю, що найбільше поліпшення, яке ми зробили на даний момент і що хотіли виділити у новому демо, — це введення в гру цього шару геймплейного оповідання. Це те, що ми показали в торговому центрі в Пасифике. Ми показуємо, що різні навички, які ви купуєте, можуть дуже сильно вплинути на те, як ви проходите місії.

Наприклад, ви можете прорватися з допомогою важкого або легкого зброї, ви можете непомітно прокрастися, можете зламати різні пристроїв або використовувати певні навички, щоб відкрити нові шляхи проходження. Якщо ви вкладаєте ресурси в силу, то можете відкрити певні проходи, які в іншому разі були б недоступні для вас. Я думаю, що це одна важлива особливість, яку ми показали в минулому році.

Матеуш Томашкевич

Cyberpunk 2077 вийде 16 квітня 2020 року на PlayStation 4, Xbox One і PC, а прийом попередніх замовлень на колекційне видання гри в Росії, Білорусії і на Україні розпочнеться 16 липня. Вартість комплекту залишається невідомою.