Автори Arizona Sunshine готують для gamescom 2019 три гри і одне доповнення

Нідерландська компанія Vertigo Games переважно спеціалізується на створенні та виданні ігор для віртуальної реальності, в основному для власних спеціально обладнаних аркад. Саме такі проекти вона збирається представити на виставці gamescom 2019, яка пройде в Кельні з 20 по 24 серпня.

Дія After The Fall відбувається в альтернативних 1980-х роках, у зледенілих постапокаліптичних руїнах Лос-Анджелеса. Наш герой — остання надія людства. І боротися за виживання доведеться не тільки з небезпечними сніговими тварюками, але і з іншими гравцями в команді з чотирьох чоловік. Реліз заплановано на 2020 рік.

До відомого зомбі-шутера Arizona Sunshine виходить доповнення The Damned. Його реліз заплановано на 27 серпня 2019 року. The Damned — пріквел до оригінальної гри і доповнення Dead Man. У ньому нам належить відправитися на аризонскую ГЕС, щоб відновити харчування ракетних ядерних систем.

Corsair’s Curse — незвичайне підводне пригода для двох-чотирьох гравців. Їм належить вивчати затоплений галлеон проклятого корсара. Але через прокляття частина команди стає дуже маленькою, а частина — величезною. Щоб добути піратські скарби, доведеться постійно взаємодіяти. Над грою працюють автори The fisherman’s Tale.

Skyworld: Kingdom Brawl вийшла в квітні 2019 року, а в кінці липня до неї випустять безкоштовне доповнення Fresh Meat. До онлайнової карткової стратегії додасться п’ять нових карт і вісім одиниць.

Реклама