Американський діджей виграв мільйон доларів на Fortnite Celebrity Pro-Am Cup

Американський діджей Генрі RL Grime Стейнвей і французький професійний гравець Карім Airwaks Бенгалія з Team Solary стали чемпіонами шоу-турніру Fortnite Celebrity Pro-Am Cup. За перемогу вони отримали мільйон доларів, які, за умовами змагань, направлять в будь благодійний фонд за своїм вибором.

Дует RL Grime і Airwaks не здобув жодної перемоги в чотирьох зіграних матчах, але набрав 52 очки за рахунок вбивств і виходів у фінальні кола. Вони очолили таблицю з великим відривом — другий дует зміг отримати тільки 40 окулярів. У першу десятку також увійшли команди з Тернером Tfue Тенні і Деннісом Cloak Лепоре. Дует Тайлера Ninja Блевинса і DJ Marshmello розташувався на 11 сходинці з результатом 24 очки.

Це не перша перемога RL Grime і Airwaks у благодійному турнірі серії Fortnite Celebrity Pro-Am. Минулого місяця цей дует став чемпіоном Summer Block Party в Лос-Анджелесі.

Шоу-турнір Celebrity Pro-Am пройшов у Нью-Йорку на тенісному стадіоні імені Артура Еша в перший день Fortnite World Cup. У ньому відомі стримери і блогери Fortnite зіграли в дуетах з акторами, музикантами і спортсменами. Учасники боролися за призовий фонд у $3 млн, який буде направлений в різні благодійні організації.

Підсумки турніру:

Реклама