13-річний гравець з Аргентини виграв $950 тис. на Fortnite World Cup і розплакався в обіймах батька

Аргентинський гравець Тіаго k1nG Лапп зайняв п’яте місце в одиночному турнірі Fortnite World Cup і заробив $900 тис., а ще $50 тис. він отримав за виступ у парному режимі. Коли він зустрівся з батьком після чемпіонату, то не зміг стримати емоції і розплакався від радості в його обіймах. Зворушливим епізодом поділився журналіст Рід Бреслау в твіттері.

На відео батько гравця піднімає хлопчика і кілька разів каже, що всі ці гроші належать синові.

13-year old Argentinian phenom @k1nGOD, slayer of the gods, embraces his father after coming in 5th and winning $900,000 at the Fortnite World Cupthe father is telling king “todo tuyo” which means “all yours” pic.twitter.com/ptIHBQwIxD

— Rod Breslau (@Slasher) July 29, 2019

K1nG почав ігрову кар’єру в грудні 2018 року в команді Sinisters eSports. У червні він перейшов в 9z Team, під тегом якої виступав на Fortnite World Cup. До поїздки на чемпіонат світу він виграв кілька невеликих турнірів в Південній Америці.

Переможцями парного турніру стали гравці Cooler Esport — Aqua і Nyhrox, а Bugha став чемпіоном в особистому турнірі. Результати Fortnite Creative Finals і Fortnite Celebrity Pro-Am можна подивитися тут і тут.

Реклама