Якщо б «Доту» змінила жанр: reddit запропонували білди в стилі рольових ігор

Якби в Dota 2 використовувалася така ж механіка інвентарю, як у класичних рольових іграх, то білди на багатьох героїв виглядали б зовсім інакше. Користувачі reddit представили, як в такій ситуації потрібно було б збирати Weaver і Broodmother, а також не упустили можливості оновити пару старих мемів.

Все почалося з картинки, автор якої представив білд новачка, ніколи не грав в Dota 2. Пара черевиків, кольчуга з шоломом і найдешевша зброя — якраз з такою збіркою на поля битв виходять вперше створені герої в старих РПГ.

Коли почав грати в «Доту» без навчання. Джерело: reddit

Незабаром з’явилася варіація на тему мема «ти і хлопець, про який вона просить не хвилюватися». Assault Cuirass, Vladmir’s Offering і дві Рапіри — з таким білдів, в теорії, можна було б навіть спробувати виграти матч в звичайному режимі!

Джерело: reddit

Користувач unidudeman потім уявив, як такі збірки виглядали б на моделях персонажів. Воїн з нижньої частини картинки дійсно виглядає страхітливо.

Джерело: unidudeman на reddit

Втім, Axe, який з виходом Battle Pass відмовився від сокири, не схвалює жоден з вищенаведених білдів. Йому для перемоги потрібен лише фіговий листок.

Джерело: reddit

Без мемів з Сиджеем, звичайно, теж не обійшлося.

Чорт, та от знову. Джерело: reddit

Один з користувачів задумався, що білди вище не підійдуть тим героям, які не схожі на людей. Наприклад, у Weaver не дві, а чотири «ноги». Тому, за версією reddit, актуальна збірка на персонажа виглядає так.

Джерело: reddit

З Broodmother ситуація ще складніша.

Джерело: reddit

Про «Гру престолів» теж не забули. Користувачі пофантазувати, як виглядали б складання деяких персонажів серіалу в реаліях рольової «Доти».

Джерело: reddit

Реклама