У Мережу потрапили кадри з закритого прес-показу Borderlands 3

В рамках виставки E3 2019 студія Gearbox Software влаштувала закритий прес-показ Borderlands 3. На презентацію пускали тільки журналістів і запрошених гостей, а зйомка була заборонена. Однак це не зупинило одного з відвідувачів презентації, який зняв демо і виклав його в Мережу.

За словами розробників, якщо один з ваших друзів продасть зброю в торговельному автоматі в своїй грі, у вас з’явиться можливість викупити його у вашій. Для цього вам необов’язково грати разом. Автори нагадали, що зброю можна відправляти друзям, навіть коли вони не в мережі.

Також в грі будуть рідкісні види супротивників під назвою Неостановимые (Unstoppable), які з’являються на локаціях з імовірністю 20%. Якщо один з ваших друзів зустріне такого в своїй грі, то ви автоматично отримаєте місію, в якій можете допомогти перемогти ворога.

Крім того, автори показали планету Еден-6, на якій знаходиться особняк сім’ї Джейкобс, продемонстрували голови і скіни персонажів і скіни і брелки для зброї, а також поділилися геймплеєм за стрілка Моз, яка може викликати на полі бою збройного хутра «Залізний ведмідь».

Вихід Borderlands 3 відбудеться 13 вересня 2019 року на PS4, Xbox One і РС (Epic Games Store). До Steam і інших магазинів на РС шутер добереться в квітні 2020 року.

Реклама