Тодд Говард: «Ми знали, що у Fallout 76 будуть проблеми»

Глава Bethesda Тодд Говард дав інтерв’ю виданню IGN, в якому заявив, що студія була готова до холодного прийому Fallout 76.

Ми знали, що будуть проблеми. Ми були готові до… Ми знали, що це не той тип ігор, що люди звикли бачити від нас, і що нас розкритикують з цього приводу, але значна частина цієї критики була заслуженою – Тодд Говард.

Також Тодд Говард заявив, що було б наївно вважати, що Fallout 76 не завдала шкоди репутації студії. Однак глава Bethesda впевнений, якщо геймери зайдуть в гру зараз, то будуть здивовані.

Крім того, Говард шкодує, що гра не потрапила в руки користувачів раніше, щоб розробники змогли провести більш ретельне тестування.

Існують певні речі, які неможливо помітити, якщо не грати в гру протягом декількох місяців 24 години на добу, сім днів на тиждень. Ми могли б випустити Fallout 76 в ранньому доступі або дати безкоштовний доступ до беті всім, хто грав в Fallout 4 – Тодд Говард.

Однак глава Bethesda пишається тим, у що студія перетворила гру, і приголомшливим співтовариством, яке склалося навколо неї. Крім того, Тодд Говард впевнений, що справа не в тому, як пройшов запуск Fallout 76, а в тому, який гра стала після.

Реклама