Featured Video Play Icon

Спроба доторкнутися Minecraft Earth на конференції E3

В цьому році на конференції E3 ми багато говорили про одного бродилки в поземельях, але ще ми запросили Strawburry17 і Graser зіграти в нашу нову гру поєднаної реальності — Minecraft Earth!

Поки наші щасливці не з’явилися, я ревів в три струмка і обіцяв припинити, тільки якщо розробники дозволять мені теж спробувати гру. І вони погодилися!

Демонстрація почалася з того, що я стояв у кімнаті і витріщався на стіл. Абсолютно звичайний, нудний стіл. На ньому навіть чашки чаю не було або Nintendo Switch. Фігня якась, а не стіл!

Але коли мені дали телефон із запущеною грою Minecraft Earth, я глянув крізь екран, і на столі виявилася красива споруда з майнкрафтовых блоків! Після декількох обов’язкових спроб підняти і опустити телефон, що роблять всі новачки, які намагаються переконатися, що будівля все ще на місці, я почав ходити навколо столу і рухати телефоном, вивчаючи будівельне простір.

Це абсолютно новий спосіб дивитися на гру і грати в неї!

І це не схоже на майнкрафтовую діораму, яку не можна чіпати руками. Ні, це все також інтерактивно, як і звичайний Minecraft. Я можу відкривати двері, натискати на натискні плити і, звичайно, здобувати і встановлювати блоки. Після кількох пробних натискань на екран, я пристосувався до будівництва.

Якщо ви колись грали в Minecraft, особливо у версію для мобільних пристроїв, то ви вже пройшли навчання для Minecraft Earth. Ви готові до того, щоб почати грати відразу, як вона вийде!

Як і в стандартному Майнкрафте, моби реагують, коли ви підходите близько. Головна відмінність в Minecraft Earth полягає в тому, що ви буквально можете підійти до них! Свині дивляться на вас, коли ви до них нахиляєтеся, папуги роздратовано злітають, якщо їх сполохати, селяни з подивом дивилися на мене, коли я вторгся в їх будинок немов у свій власний. Ну так, я думаю, що це мій дім, шановний. Перевір, хто платить за будмайданчик!

До будівництва звикаєш швидко, але мені хотілося побільше блоків, тому ми почали пригода. Будівельний майданчик була знята зі столу і переміщена в кінець кімнати, і раптово виявилася просто величезною! Я зробив крок і потрапив в Minecraft! Це крутіше, ніж ажіотаж на E3, під час виступу Кіану Рівза.

Дивлячись крізь екран, я міг бачити споруди навколо мене та інших гравців, які грали зі мною. Над їх головами були їх никнеймы.

«Ми повинні відмовитися від назви „Minecraft Earth“ і перейменувати гру в „Таємне садівництво“» — запропонував я. Ідею ніхто не підтримав.

Звичайно, «бути всередині» Minecraft не так-то й просто. По-перше, це смертельно небезпечно. Навколо мене було багато злісних мобів! На щастя, я встиг вибрати лук і стріли в хотбаре — озброївся, прицілився з допомогою телефону і натиснув на екран, щоб вистрілити. Оборонятися дуже легко! Хоча, я якось примудрився зганьбитися. Я такий нуб? Давайте краще поговоримо про один з нових мобів!

Чудова плямиста свиня — тематичне дослідження в рожевих тонах

Свині в Майнкрафте завжди були милими. А поросята — ще миліша. Я попереджав розробників, що створення нової інкарнації свині, яка була б ще милішою, може викликати епідемію розчулення, через яку гравці, не встигнувши промовити «ааааааа…», впадуть у кому. І що? Я можу з відповідальністю заявити, що розробники повністю проігнорували мої застереження і зробили для нас брудну свиню.

Я відчинив свинарник, і свині відсвяткували знайдену свободу, всівшись у брудну калюжу. Я припав до телефону, моє серце завмерло в хвилюванні, і тут замурзана хрюшка підняла на мене погляд, і моє серце остаточно зупинилося. У НЕЇ НА ГОЛОВІ БУЛА КВІТКА.

Є, правда, і не такі радісні новини. Натовпи шиплячих зелених криперов набагато небезпечніше, коли дивляться крізь екран на ваше маленьке перелякане обличчя.

Потрібно швидко натискати на екран, щоб відбитися від них. Але нагорода того варто — я побачив, що стою серед тонни блоків золотої руди. Я схопився за кирку, щоб їх добути, але… Мене вигнали з демонстрації, щоб в неї змогли грати інші, більш важливі люди. Справедливості заради, мушу сказати, що я витратив двадцять хвилин ігрового часу, пояснюючи чумазой свині, що я готовий померти заради неї. І ні крапельки про це не шкодую.

Реклама