RodjER: «NAVI будуть найсильнішою командою на кваліфікаціях до TI9»

Гравець Virtus.pro Володимир RodjER Нікогосян впевнений, що Natus Vincere і Gambit Esports будуть основними претендентами на потрапляння на The International 2019 по Dota 2. Він назвав NAVI найвірогіднішим фаворитом у кваліфікації для СНД.

RodjER. Фото: EPICENTER

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Про можливих учасників TI9 з СНД

«З приходом Zayac гра у NAVI явно змінилася. Він привніс багато ідей, це видно по грі. Вони стали більш впевнені, що довели на квалах до EPICENTER Major. З ними було важко грати. Видно, що у них є впевненість і вони впораються з подальшими труднощами. Я вважаю, що вони можуть легко потрапити на The International.

Я вважаю, що всі команди плюс-мінус однакові, крім Gambit Esports і Natus Vincere. Якраз дві команди, які конкурують з нами. Natus Vincere будуть найсильнішою командою на кваліфікаціях до The International».

Про підготовку до TI9

«У нас з 1 по 18 липня буде перерва, ми разлетимся по домівках і будемо відпочивати. Під час перерви будемо грати паблики, щоб бути у формі. Потім плануємо буткемп в Києві, приблизно на три тижні, а потім ще тиждень буткемпа в Китаї, щоб акліматизуватися».

Virtus.pro виступає на EPICENTER Major 2019, її наступний матч відбудеться 29 червня о 15:00 мск проти Alliance. Команди позмагаються за потрапляння в півфінал нижньої сітки, програв покине чемпіонат.