Моргана розповів про палацах і битвах в Persona 5 Royal

Студія Atlus опублікувала черговий випуск інформаційного бюлетеня Morgana’s Report, присвяченого майбутньої Persona 5 Royal. У ньому добре знайомий кіт, який зовсім не кіт, розповів ряд подробиць про нововведення особливого видання.

Головною темою випуску стали палаци і підземелля. У них з’являться нові механіки, наприклад, вже показаний трос з гаком. З його допомогою Джокер зможе не тільки забиратися в раніше недоступні місця. Використання гака на ворогів спрацює як звичайна засідка, дозволяючи отримати перевагу на початку бою.

У підземеллях з’явиться новий тип ворогів, Kyouma. Їх особливість в тому, що вони можуть відображати наноситься шкоди. Зате якщо з ними впоратися, можна отримати рідкісні предмети в якості трофеїв.

У далеких куточках палаців і метро можна відшукати особливі скарби, Ishi. Якщо зібрати повний набір, можна отримати аксесуар з потужним умінням.

В магазині Мунэхисы Іваї з’являться нові можливості кастомізації зброї. Тепер на шаблі та пістолі можна буде навішувати спеціальні ефекти, а також підвищувати їх точність.

Atlus підтвердила, що в Persona 5 Royal гравцям будуть доступні якісь функції галереї. Поки що невідомо, що за ними ховається. Можливо, гравцям нарешті дозволять робити скріншоти і записувати відео.

Стала відома аркана Kasumi Есидзавы. Це La Foi, або «Віра». У Примарних злодіїв в гардеробі з’являться нові костюми — зокрема, нам показали теплий наряд Хару Окумуры. Студія також натякнула, що готує щось нове для харизматичного детектива.

Третій випуск Morgana’s Report очікується в липні. Японські гравці познайомляться з Persona 5 Royal 31 жовтня, а до Заходу гра добереться лише до 2020 року.

Реклама