Minecraft переведуть на башкирський, а лаунчер Minecraft будуть переводити окремо

Хочу розповісти про останні новини, пов’язаних з проектом по перекладу Minecraft.

Minecraft переведуть на башкирський мову

В Minecraft буде додано башкирський мову. Він був доданий в проект перекладів 8 червня, і шанувальники гри, знайомі з цією мовою, вже почали активно працювати над перекладом.

Оскільки все тільки починається, то перекладачам доведеться добре попрацювати. Тому якщо ви любите Minecraft, проживаєте в Республіці Башкортостан чи знаєте башкирський мову, то запрошую вас приєднатися до проекту перекладу.

Переклад Minecraft Launcher виділений в окремий проект

Кілька днів тому на Crowdin був створений окремий проект з перекладу лаунчер Minecraft. Розробники публічно цього ніяк не пояснили.

На мій погляд (це моя думка, я не висловлюю якийсь інсайдерської інформації) це може бути пов’язано з наступним:

  • Технічно Minecraft і лаунчер Minecraft — це різні програми, що розробляються різними командами розробників. Логічно, що проекти з перекладу не будуть використовувати один і той же репозиторій git.
  • Є ймовірність (принаймні про це якось згадували розробники), що Minecraft Launcher буде використовуватися для запуску Minecraft: Dungeons. Відповідно, коли-то цей лаунчер буде ставитися не тільки до Minecraft, але і до Minecraft: Dungeons.

Наскільки я правий — покаже час. А поки запрошую всіх зацікавлених в перекладі лаунчер Minecraft долучитися до проекту перекладу.

Реклама