Featured Video Play Icon

Minecraft Education Edition буде навчати іноземним мовам

В Minecraft Education Edition буде доданий режим читання ігрового тексту, який може бути використаний для того, щоб навчати дітей читання, або для вивчення іноземних мов.

Нова функціональність отримала назву «Immersive Reader» (Залучений читач), і полягає вона в наступному: діалогові повідомлення, що містять текст, будуть містити додаткову кнопку, яка розгорне текст на весь екран. Текст буде зачитано вголос, а окремі слова можуть бути активними — по натисненню буде виводитися підказка у формі картинки або переклад.

На відео, яким супроводжується анонс нової версії, таким стало слово «Creeper», але очевидно, що при розробці уроків з вивчення іноземної мови, можна вказувати зображення і переклад, відповідні досліджуваним словами.

Як звичайно, сама система не включає в себе вбудованих уроків. Передбачається, що цими уроками будуть ділитися вчителі, які будуть розробляти навчальні світи для своїх учнів. Приклади таких світів розглядалися в статті «Чому навчають в Minecraft Education Edition».

Реклама