Мікс yay і ptr пройшов в закриту кваліфікацію до американського майнору

Колектив Bad News Bears, за який виступають Джейкоб yay Вайтекер і Пітер ptr Гурни, здолав третю відкриту кваліфікацію до Americas Minor Championship Berlin 2019 по CS:GO. Разом з складом Peeker’s Advantage команда вийшла в закритий етап відбіркових.

Третю відкриту кваліфікацію для Північної Америки провели з 31 травня по 1 червня в онлайні. У ній взяли участь 47 команд. Раніше перші і другі відбіркові подолали Lazarus Esports, Team One, New Identity і Party Astronauts.

Bad News Bears Peeker’s Advantage Пітер ptr Гурни Чад Oderus Одерус Джейкоб yay Вайтекер Давид DAVEY Стеффорд Мітч mitch Семаго Ентоні gMd Гюмонд Джош shinobi Абастадо Тайлер Drone Джонсон Остін crashies Робертс Даніель roca Густаферри

Закрита кваліфікація пройде з 12 по 14 червня в онлайні. 16 учасників, вісім з яких отримали запрошення, виступлять у сітці формату double-elimination з матчами до двох перемог. Шість кращих складів потраплять на LAN-фінал майнора. Ще два учасника турніру визначаться у відбіркових для Південної Америки.

Americas Minor пройде з 17 по 21 липня в Берліні. Вісім команд, які поборються за $50 тис. і два слоти в попередній стадії мейджора. Колектив, який фінішує третім, виступить в стадії Play-In, де чотири складу розіграють останні два місця на StarLadder Berlin Major 2019.

Учасники північноамериканських відбіркових: Cloud9 NRG Esports Team Envy eUnited Team Singularity FURIA eSports Luminosity Gaming ATK Lazarus Esports Team One New Identity Party Astronauts Bad News Bears Peeker’s Advantage Відкрита кваліфікація #4 Відкрита кваліфікація #4