Level-5 вже працює над новою Ni no Kuni

Шанувальники рольових ігор серії Ni no Kuni можуть починати чекати. Президент Level-5 Акіхіро Хіно повідомив в інтерв’ю японському журналу Nikkei, що з Ni No Kuni хочуть зробити велику франшизу.

Одним з пунктів майбутнього розвитку серії стане повнометражний мультиплікаційний фільм Ni No Kuni, який з’явиться в японських кінотеатрах 29 серпня. Про його західному прокаті поки нічого не відомо, можливо, рішення про це буде прийнято за підсумками східної прем’єри.

Незабаром після цього, у вересні 2019 року, студія випустить першу частину Ni No Kuni на консолі Nintendo Switch. Незабаром після цього повинна вийти третя гра серії Ni No Kuni. Хіро повідомив, що в планах розробників також якесь додаток для смартфонів на тему Ni No Kuni, але поки що невідомо, що це таке.

Yo-kai Watch 4 стала першою грою Level-5, яка з самого початку створювалася для Nintendo Switch. По цій грі також знімають повнометражний мультфільм: його японська прем’єра призначена на 13 грудня 2019 року.

Зростаюча популярність ігор Level-5 змусила студію повністю переглянути процес розробки. За словами Хіно, розробники сповнені рішучості випускати якісні ігри. Якщо ж готовий проект не дотягує до високих вимог, його не замислюючись відкладають. Саме це сталося з Inazuma Eleven Ares no Tenbin і Yo-Kai Watch 4.

Тепер же студія поставила перед собою іншу мету: з самого початку домагатися того, щоб ігри виходили не тільки якісними, але й своєчасно.

Yo-kai Watch 4: we’re Looking Up at the Same Sky вже вийшла в Японії і отримала високі оцінки. Коли вона добереться до Заходу, поки невідомо.

Реклама