Bethesda вирішила продовжити тестування «Ядерної зими» в Fallout 76

Під час своєї прес-конференції на Е3 2019 компанія Bethesda оголосила, що постапокаліптична рольова гра Fallout 76 стала тимчасово безкоштовною на всіх платформах. Знайомитися з онлайнової версією Пусток всі бажаючі можуть до 17 червня.

Але на цьому вільний доступ не закінчується. Компанія повідомила, що новий режим гри, «Ядерна зима», залишиться безкоштовним.

Ми були вражені реакціями на «Ядерну зиму» і відгуками, які ми отримували всю тиждень. Було здорово читати про ваші враження і бачити скріншоти і ролики, якими ви ділитеся. Серед вас так багато неймовірно перспективних Наглядачів!

З-за несподіваної популярності режиму ми вирішили повідомити вам, що попередня бета-версія Nuclear Winter залишиться включеної і буде отримувати оновлення, тому продовжуйте залишати відгуки. Це ще не все! Ще раз спасибі краще в світі спільноті за те, що ви граєте і діліться враженнями.

Bethesda

Брати участь в королівських битвах Fallout 76 зможуть навіть ті, хто не купував гру. Поки невідомо, наскільки довго триватиме відкрите тестування режиму. А якщо зміни, що відбулися за рік, припали до душі, Fallout 76 можна купити зі знижкою 50%.

Реклама