Afoninje: «Команди, які в топі DPC, на EPICENTER в поганій формі»

Андрій Afoninje Афонін з Gambit Esports вважає, що до останнього мейджору сезону Dota Circuit Pro — EPICENTER Major 2019 — топові команди дуже сильно втомилися, щоб добре виступати. На думку кіберспортсмени, поточна змагальна система потребує змін.

«Мені здається, команди, які в топі DPC, на цьому турнірі в поганій формі. Вони всі втомилися і хочуть скоріше відпочити перед The International і заново почати тренуватися. [Для команд, які вже відібрали на TI, виступити на мейджоре] — як в паблік зайти пограти. А є команди, які хочуть вигравати всі.Точно треба робити, що якщо ти в кваліфікаціях на мейджор високо, то тобі просто дають інвайт на майнор. Тому що грати потім ще й кваліфікацію на майнор — це просто нерозумно як мінімум. Ти вже дійшов до вершини квал — і тобі заново треба грати кваліфікації проти тих же команд, які були знизу».

Gambit Esports програла Alliance з рахунком 0:2 в матчі третього раунду нижньої сітки плей-офф на EPICENTER Major 2019 по Dota 2. Колектив зайняв 7-8 місце і отримав $40 тис. За підсумками зустрічі Alliance пройшла на The International 2019. Gambit буде відбиратися на турнір через кваліфікації.

Реклама