Адвокат Tfue розповів нові подробиці про позов гравця до FaZe Clan

Адвокат Брайан Фрідман повідомив, що нові контракти FaZe Clan, що клуб пропонував підписати гравця і стримеру Fortnite Тернеру Tfue Тенні, були незаконні. За його словами, організація діє як агентство з підбору талантів, хоча у FaZe немає необхідної для цього ліцензії. Юрист Тенні вже подав петицію в Каліфорнійську комісію по праці, стверджуючи, що відсутність ліцензії є порушення трудового законодавства штату.

За словами Фрідмана, ще до початку судового розгляду Tfue пропонував FaZe переглянути контракт на його умовах, проте організація відмовилася від запропонованих гравцем правок. Це суперечить словами менеджерів клубу про те, що вони готові зробити все, аби залишити гравця у себе.

За словами Фрідмана, Tfue звільниться від контракту з FaZe, як тільки суд визнає його недійсним. Представники кіберспортивної організації не прокоментували заяви адвоката.

20 травня стало відомо, що Tfue подав в суд на FaZe Клан: американець хоче розірвати контракт з клубом, який, на його думку, забирає великий відсоток з рекламних інтеграцій в соціальних мережах.

Реклама