We. The Revolution в червні виходить на консолях

У березні власники РС змогли своїми руками втілити в життя передсмертні слова Дантона: «Революція пожирає своїх дітей». А тепер драма We. The Revolution розіграється і на консолях PS4, Xbox One і Nintendo Switch. Прийом попередніх замовлень вже розпочався в магазині Nintendo.

Студія Polyslash і видавництво Klabater оголосили, що консольний реліз We. The Revolution відбудеться 25 червня 2019 року. Хоча для більшої історичності відсилання варто було б його трохи відсунути: дата 14 липня, день взяття Бастилії, відмінно підійшов би для революційної драми.

У We. The Revolution нам випадає роль судді трибуналу. Від нашого рішення залежить, хто з «дітей революції» відправиться на гільйотину. Щоб виносити осмислені рішення, часом доведеться покидати зал суду і відправлятися на пошуки доказів винності або невинності підсудних. Адже кожне з рішень може вплинути і на долю нашого героя: місця на ешафоті вистачить на всіх.

Видавництво повідомляє, що РС-версія We. The Revolution отримала відмінні відгуки критиків і гравців і успішно продається. Тепер справа за консолями: для них повністю переробили управління і поліпшили інтерфейс.

Реклама