Випущений безкоштовний класичний Minecraft — згадай минуле

Пізнай минуле з Minecraft Classic

Говорите про оновлення, що раніше було краще?! Тоді сьогодні ваш день!

Менше ніж через десять днів нашій маленькій грі виповниться десять років! Це означає, що Minecraft ще доріс до участі у виборах, але вже достатньо старий, щоб викликати ностальгію по старій добрій грі. Не небезпечна це ностальгія? Ні, прекрасна! Адже ми випустили класику гри Minecraft Classic!

Minecraft Classic можна запустити прямо в браузері, і скоро ви зрозумієте чому. Всього лише 32 блоки для будівництва, оригінальні помилки і інтерфейс, який може сподобатися тільки вашої бабусі. Але все одно Minecraft 2009 року ще більш крутий, ніж нам запам’ятався. Ви будете просто щасливі, особливо якщо вам подобається пофарбована вовна (а кому ні?).

Натисніть тут, щоб повернутися до теми простим часи.

Все на Землі: Ух ти!

Але! Це не всі на святі десятиліття Minecraft! Клацніть тут, щоб дізнатися більше про наших спогадах Minecraft (хештег #MinecraftMemories), і про те, як ви можете поділитися своїми.

Ще! Ми хочеш виграти подорож у Сіетл для себе і трьох гостей, щоб відвідати виставку Minecrft в Музеї популярної культури? Правда? Навіть якщо ти можеш сидіти вдома і грати Minecraft Classic до кінця своїх днів? Як хочеш, тисни сюди, щоб дізнатися, як вступити в наше змагання в Instagram!

Крім того! Ти можеш дізнатися всі пам’ятні дати, відвідавши та вивчивши цю сторінку. Заглянь туди 17 травня — там буде ще більше! Я хотів викласти все це у вигляді блоків Minecraft Classic, але я побоявся, що це може його зруйнувати…

Тому Стоун, 07.05.2019

 

Hated every update we’ve ever released? Then it’s your lucky day!

Реклама