У двох словах: Dota Underlords, Skull and Bones знову відкладена та інше

* Valve зареєструвала торгову марку Dota Underlords. Що це значить, ніхто точно не знає, проте вже є здогади. Наприклад, що це – спінофф DOTA 2. Чи доповнення/нова назва швидко вимираючої Artifact. Або якась віртуальна реальність, але теж по світу DOTA. Також існує припущення, що загадка даного проекту буде розкрита в серпні на The International 2019.

* Колишній головний дизайнер System Shock 2 і BioShock Джонатан Чий випустить свою нову гру Void Bastards вже найближчого 29 травня в Steam і Humble Store. Гра володіє дуже стильним графічним дизайном і обіцяє пригоди укладених зорельота-в’язниці Void Ark на занедбаних космічних кораблях, де треба шукати вцілілі цінності. Чий запевнив громадськість, що досі без розуму від геймплея System Shock 2 і BioShock і дуже сподівається, що Void Bastards на їх тлі теж обличчям в бруд не вдарить.

* Epic Games стала спонсором PC Gaming Show на Е3 2019 і пообіцяла оголосити там нові ексклюзиви для свого магазину. Організатори шоу пообіцяли, що воно в цьому році стане найбільш врожайним на гучні анонси, трейлери і учасників.

* Реліз Skull and Bones в черговий раз відкладено. Якщо спочатку Ubisoft хотіла випустити даний мультіплєєрний піратський блокбастер восени 2018-го, а потім перенесла його на поточний рік, то нова дата релізу розпливчасто говорить про 2020/2021 фінансовий рік. Який стартує, на всяк випадок, 1 квітня 2020-го календарного. Словом, ще дуже нескоро.

Реклама