Tfue розкритикував пасивних гравців в Fortnite

Гравець FaZe Clan Тернер Tfue Тенні поскаржився на користувачів Fortnite, які пасивно діють у режимі «Арена». За його словами, професійні гравці сформували таку мету, коли більшість учасників в пізній стадії матчу воліють відсиджуватися за укриттям і намагаються уникнути бою.

Тернер Tfue Тенні:

«Ці чортові ідіоти кожен раз розкривають один сундук, а потім сидять і ховаються до останнього. Навіть якщо ти вбиваєш їх, то все одно не отримуєш ніякого лута. Вони так намагаються виграти матч, що забувають про саму суть гри. Ця все пішло від кіберспортсменів-ідіотів, яких, ймовірно, не варто називати професіоналами».

29 квітня Tfue пройшов кваліфікацію на Fortnite World Cup. У третю відбіркової тиждень гравець FaZe Clan набрав 69 очок і посів перше місце в регіоні NA East. За перемогу Тенні отримав $5 тис. і слот на чемпіонаті світу.

Раніше Tfue говорив, що після Fortnite World Cup більше не буде брати участь в турнірах, так як стрімінг приносить йому більше грошей. Гравець також неодноразово критикував Epic Games за ігнорування багів і погані оновлення.