Strike: «Я б дуже хотів, щоб SL4M перейшов зі мною в WePlay!»

Юрій Strike Терещенко розповів, чому зважився на догляд з StarLadder. В інтерв’ю esportnews.gg коментатор WePlay! також повідомив, що із задоволенням прийняв би пропозицію колишньої студії висвітлювати майбутній мейджор по CS:GO.

Джерело: WePlay!

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Про причини переходу в WePlay!

«Це було найскладніше рішення. В якості співробітника StarLadder я вже прокоментував близько чотирьох фіналів мейджорів. Якщо згадати всі матчі, які ми коментували, їх набереться багато. Ми провели великий LAN в Мінську з StarLadder, і це, мабуть, самий вау-ефект, який дав мені StarLadder. Звичайно ж, фінали мажорів, на які StarLadder купував права, теж сюди варто віднести через це величезний респект. Але за останні півтора року приблизно ніякого зростання не відбувалося, відчувався кар’єрний застій — це коли ти відчуваєш, що “все, я вже в якійсь клітині, мене тримають, але хочеться чогось нового, хочеться нових викликів”. Так я зрозумів, що потрібно йти».

Про складнощі при переході

«Правда, був складний момент: я хотів перейти в WePlay! удвох з колегою, але не склалося… Повторюся, я б дуже хотів, щоб Ігор [SL4M] перейшов зі мною в WePaly!, але є якісь вагомі причини, чому він вирішив залишитися.

Про запрошення коментувати мейджор від StarLadder

«У WePlay! мене навряд чи відпустять, але при цьому у мене є здогад, що і StarLadder мене коментувати не покличе, хоча якщо б запросив, то я поїхав би з задоволенням. І до RuHub я б поїхав, точно так само, як прийняв би деяких хлопців і з RuHub, і з StarLadder, якби ми володіли правами на висвітлення якогось глобального події».

Strike став співробітником WePlay! у січні 2019 року. Крім нього в студію компанії CS:GO входять Олександр Enkanis Поліщук та Олексій yXo Малецький.