Star Wars Battlefront вийде 4 травня в Steam і GOG

Ще одну велику гру випустять в Steam – Star Wars Battlefront 2004 року.

Як тобі такі ексклюзиви, Тім Суїні?

Добре, коли у всесвіті є величезна фанатська база, яка буде досить не ремастеру, не ремейку (ремейком вона як раз невдоволено), не ще чогось, а просто випуску старого доброго Star Wars Battlefront в Steam.

Гра вже доступу всього за 220 рублів у всій своїй красі. Події організовано на честь дня «Зоряних Воєн», який існує з-за страшного англомовного каламбуру, пов’язаного з вимову 4 травня (May the Fourth/May the Force). А на всю лінійку ігор по всесвіту вже діють знижки.

Так як класичні сервіси, що підтримують Star Wars Battlefront, вже давно закриті, користувачі вже випустили керівництво по запуску мережевої гри, налаштування сервера і організації мультиплеєра для власників оригінальних дисків.

Треба сказати, що подія радісна, але змушує задуматися про ціну, про те, що всі великі ігри по Зоряним Війнам залишилися в минулому. А адже існує цілий пласт з фанатів всесвіту, які плювали на графоманські книги або на мильну оперу відносин сім’ї Скайвокера, знаючи всесвіт тільки з ігрових проектів.

Ось сторінка в Steam, а ось і GoG.

Реклама