Sockshka про гравців OG: «Вони відчувають себе впевненіше з Ana, адже саме з ним вони виграли TI»

Тренер OG Титоуан Sockshka Мерло пояснив, чому команда стала грати набагато впевненіше після повернення Анатана ana Фама. В інтерв’ю Esports Heaven він також розповів, як можна поліпшити Dota Circuit Pro.

Про слабких місцях OG

«В основному нам не вистачає дисциплінованості, я б сказав. Я можу бути упередженим, але вважаю, що ми одна з найбільш видовищних команд, тому що завжди граємо агресивно. Якщо у вирішальний момент ми зможемо стримати себе, то це може принести нам користь».

Про повернення форми після приходу Ana

«По частині агресивної гри Ana немає рівних, і він відмінно підходить під стиль інших членів команди. Гравця першої позиції з таким стилем знайти дуже важко. Вважаю, що всі інші стали грати краще після його приходу з психологічних причин. Вони почувають себе впевненіше з Ana, адже саме з ним вони виграли TI».

Про Dota Circuit Pro

«Дещо варто було б змінити, так як командам другого ешелону складно існувати в цій системі, особливо європейських і китайських.

Уявімо собі склад з Європи. Він претендує на один з 2-3 слотів на мейджори і 1-2 слотів на майноры. У боротьбі за них доведеться зіграти проти Team Secret, Team Liquid та Ninjas in Pyjamas, які вже пішли на The International 2019, OG, яка на десятому місці в рейтингу DPC, і Alliance — на 15-й сходинці. Щоб потрапити хоча б на майнор, треба буде перемагати одну або дві з них.

На мій погляд, на наступний мейджор треба запрошувати топ-4 минулого, по два слоти виділити на відбіркові в Європі і Китаї, по одному — на інші регіони, а останні чотири квоти дати командам з майнора.

У такій ситуації нам, ймовірно, доведеться розширити кількість учасників майнора до 12 або 16. Я вважаю, що тут вирішує фінансові питання, але я думаю, що можна було б знайти спосіб вирішити його і зробити майноры вигідними для організаторів.

Я не особливо над цим замислювався. Може бути, я втрачаю очевидні деталі, які роблять цю схему неможливою. Але була б моя воля, я вчинив би саме так».

Sockshka — колишній професійний гравець, який завершив кар’єру в 2015 році. З квітня 2019 року він працює тренером OG. Раніше його місце займав Крістіан ppasarel Банасеану.