Сезон BLAST Pro Series можуть розширити до 12 турнірів у 2020 році

У 2020 році RFRSH Entertainment проведе від 9 до 12 турнірів BLAST Pro Series по CS:GO. Про це повідомив коментатор Меттью Sadokist Триветт в твіттері. Інсайдер Ярек DeKay Льюїс зазначив, що організатори не підтвердили цю інформацію.

Триветт згадав цей слух в розмові з Данканом Thorin Шилдсом, який розкритикував Team Liquid за те, що колектив думає відмовитися від запрошення на ESL One Cologne 2019 на користь BLAST Pro Series Los Angeles 2019. Кастеры зійшлися на думці, що підхід RFRSH до організації чемпіонатів зруйнує змагальну систему в CS:GO.

Турніри BLAST Pro Series проходять з листопада 2017 року. На них організатори використовують особливий скорочений формат. У 2019 році агентство RFRSH оголосило про початок сезонної ліги: команди отримують очки за місця на чемпіонатах BLAST — чотири найбільш успішних колективу виступлять на Global Final з призовим фондом $500 тис.

Найближчий чемпіонат серії — BLAST Pro Series Madrid 2019 — відбудеться 10-11 травня в Іспанії. П’ять запрошених колективів, серед яких Natus Vincere, і переможець матчу Movistar Riders проти Giants Gaming розіграють $250 тис.