REZ про Ninjas in Pyjamas: «Не думаю, що ми заслуговуємо більш високого місця в рейтингу»

Гравець Ninjas in Pyjamas Фредрік REZ Стернер заявив, що його команда не заслуговує більш високого місця в рейтингу команд світу. На думку шведа, NiP повинні стабільно перемагати такі клуби, як Fnatic, щоб претендувати на підвищення.

Фредерік REZ Стернер:

«Я думаю, зараз ми знаходимося там, де і повинні бути. Не думаю, що ми заслуговуємо більш високого місця в рейтингу — точно не з нашою грою останнім часом. Якщо ми хочемо піднятися вище, то повинні вигравати матчі проти таких команд, як Fnatic. Наскільки я знаю, у dennis все в порядку. І за нього це відчувається! Йому потрібна була перерва, і ми підтримали його рішення. До приходу draken у нас була дуже чітка структура гри, ми дуже багато працювали над нею, але потім усе довелося поставити на паузу з-за відходу dennis. Зараз ми намагаємося знову побудувати систему і, думаю, у нас все вийде».

Ninjas in Pyjamas зайняли 5-6 місце на Intel Extreme Masters Season XIV — Sydney, поступившись Fnatic з рахунком 1:2. Наступним турніром для клубу стане BLAST Pro Series Madrid 2019, який розпочнеться 10 травня. У першому раунді команда зіграє проти Astralis. Розклад івенту доступна по посиланню.