Puppey про складності матчу проти OG: «Друга гра, може бути, нуль балів з десяти»

Клемент Puppey Іванов проаналізував зустріч проти OG на MDL Disneyland® Paris Major по Dota 2. У післяматчевому інтерв’ю на російськомовній трансляції турніру капітан Team Secret також віддав мінімальну перевагу Evil Geniuses в матчі з Ninjas in Pyjamas.

Puppey знову дав інтерв’ю російською мовою Про складності матчу проти OG за шкалою від 1 до 10

«Друга гра, може бути, нуль. Але перша — вісім-дев’ять».

Про піке Treant Protector і Bounty Hunter від OG

«Може бути, вони думали, що [контроль] у Treant хороший проти Storm Spirit. І у нас Puck теж був. Вони хотіли виграти лінії, але лінії не пішли так, як вони хотіли. Тому я думаю, що занадто багато вони фиданули там внизу. Але ми дуже серйозно граємо, не даємо жодних шансів. Якщо ми вже отримали якусь перевагу, то не віддаємо його.

[Bounty Hunter] я теж намагався пікати. Десь не вистачає у нього якогось скілу. Він не може зв’язувати, він просто якийсь незрозумілий. Zai дуже добре грає на Bounty Hunter. Звичайно, я думаю, що у тебе має бути дуже хороший гравець на цього героя, щоб він сам розумів, [як діяти].

Виходить, що BH буде грати на саппорте. На лінії посидить трохи, а потім він саппорт цілу гру. Якщо у тебе немає саппортов, хто буде фарм дуже сильно і знають, що робити з цим фарм, тоді ти теж не зможеш реалізувати стратегії з ним. Важкий герой».

Про фаворита пари EG проти NiP

«NiP вже дуже сильно показують, що вони [стали] краще, ніж два місяці тому. Вони можуть виграти EG. Але я б сказав, що 60% [на користь EG]».

Після перемоги над OG з рахунком 2:0 Team Secret вийшла у фінал верхньої сітки плей-офф. MDL Paris Major проходить з 4 по 12 травня в Діснейленді. 16 команд розігрують мільйон доларів і 15 тис. очок DPC. Слідкувати за перебігом чемпіонату можна тут.

Реклама