Petr1k про Lucid Dream: «Є всі підстави вважати, що проти Liquid ці хлопці не покажуть нічого»

Олександр Petr1k Петрик припустив, як завершиться матч між Team Liquid і Lucid Dream в груповому етапі DreamHack Masters Dallas 2019 по CS:GO. На думку аналітика, північноамериканський колектив здобуде легку перемогу.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Олександр Petr1k Петрик :

«”Рідкі” як і раніше розташовані на другій сходинці світового рейтингу. Останнім часом хлопці перебувають у хорошій формі. На своєму шляху до фіналу на cs_summit «конячки» добре грали проти сильних команд, тому немає ніяких сумнівів, що вони зараз у бойовому стані. Що ж стосується Lucid Dream, то це маловідома команда з Таїланду, яка розташувалася на 75-й сходинці рейтингу від HLTV. За даними колективом ми могли спостерігати в 9-му сезоні азійських ESL Pro League, де хлопці змогли пробитися в другий груповий етап і в підсумку зайняти 5-6-е місце, обігнавши більш іменитих ViCi, BOOT-d[S] або 5POWER. А ще недавно LD намагалися пройти кваліфікацію на азіатський мінор у своєму регіоні (Південно-Східна Азія), але в BO3-серія поступилися співвітчизникам із Alpha Red і сінгапурцям BOOT. Загалом, є всі підстави вважати, що проти Liquid ці хлопці не покажуть нічого».

DreamHack Masters Dallas 2019 пройде з 28 травня по 2 червня в США. 16 колективів розіграють $250 тис. Чемпіонат увійшов в систему Intel Grand Slam. Стежити за розкладом і результатами турніру можна в нашому репортажі.

Реклама