Перші деталі кооперативної кампанії Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms – три царства і два гравця в мережевої кампанії.

Економія часу гравців або приховані проблеми з грою?

Незважаючи на те, що стратегії з серії Total War складно назвати ідеальними іграми для кооперативу, Shogun 2 з аддонами все ще можна вважати однією з кращих кооперативних ігор не тільки в жанрі, але і серед всіх відеоігор взагалі за рахунок суміщення тактичного і стратегічного режимів, лояльного ставлення до очікуючому свого ходу гравцеві і продуманої карти.

Так, Creative Assembly, ви вже один раз показала світу правильну мережеву кампанію. Так чому всі наступні ігри доречні лише в тактичних битвах, а ось кооперативний досвід залишає бажати кращого?

Total War: Three Kingdoms продовжує лінію попередніх ігор основної серії, обмеживши число живих гравців у спільній кампанії до 2. Так, в грі про епоху Троєцарствія гравцям доступно всього лише два місця для себе і друзів.

У новому відео, раскрывающем деякі подробиці мережевої кампанії, не показують практично нічого цікавого, окрім карти, бандитів і декількох екранів. Майже десять перед нами одна сценка: мужик, ніколи не грав у Total War, слухає зім’ятий розповідь про основні фічі Total War. Наприклад, він хвалить можливість перемогти різними способами, а не тільки знищенням ворожої фракції, що з’явилося вже в Rome 2. А потім чоловіки міняються ролями.

Але з’явилися і дійсно цікаві функції, серед яких торгівля юнітами, територіями, їжею, нова система шпигунства, нові агенти, але при цьому вся система дипломатії і політики все ще впирається в родинне дерево.

Журналісти, що мають доступ до попередніх версій, вже відзначали, що Total War: Three Kingdoms виглядає слабко, на рівні з прохідний Total War Saga: Thrones of Britannia. Швидше за все, їх думка виявилася вирішальною: як ви можете пам’ятати, Three Kingdoms повинна була вийти ще восени минулого року, але дата релізу змістилася на березень, а тепер і на кінець травня.

Нас чекає суміш класичних і нових Total War з двома режимами кампанії: романтичним переказом роману «Троєцарствіє» з всесильними героями, а також звичайний історичний режим.

Total War: Three Kingdoms вийде 23 травня 2019 року на ПК.

В Steam, до щастя. Але очікувати проривну або просто відмінну гру не варто.